Global Satış Ağı

Dünyanın Teknolojisini yakalayın

Uygun Fiyat

En Uygun Fiyat Garantisi

Destek

Tüm soru ve Sorunlarınıza Çözüm

Edvar Elegance 2 X SHR Lazer Epilasyon

Edvar Elegance 2 X SHR Lazer Epilasyon​

Neredeyse ağrısız ve yan etkisiz, kalıcı epilasyon için devrim niteliğinde yeni bir yöntem. Diğer hafif eski lazer ve IPL yöntemlerine kıyasla SHR, müşteriler için daha hızlı, daha güvenli ve ağrısız kıl azaltma tedavileri sağlar.
AĞRISIZ KIL DÖKME
Çoğu geleneksel IPL lazer epilasyon teknolojisi, kıl köklerini yok etmek ve kalıcı bir azalma sağlamak için büyük miktarda ısı kullanır. Öte yandan, EDVAR SHR Lazerleri daha düşük Joule’de birden çok atış yapar. Bu yeni yöntem kıl köklerini nazikçe ısıtır ve ılık bir karıncalanma hissi oluşturur bazı müşteriler bunu sıcak bir masajla karşılaştırır. In-MotionTM teknolojisi, el parçasını işlem görmüş cilt üzerinde hareket ettirerek, müşterilerimizin ,kıl azaltma tedavileri sırasında hissettikleri genel rahatlığa katkıda bulunur.
TÜM KIL TİPLERİ, TÜM CİLT TİPLERİ
EDVAR SHR’de kullanılan benzersiz lazer teknolojisi ve teknikleri, tüm kıl ve cilt tiplerini bu tedaviye uygun hale getirir. EDVAR SHR aynı zamanda güneşten uzaklaşmak istemeyenler için çekici bir epilasyon çözümüdür, yani kıl azaltma tedavileri tüm yıl boyunca yapılabilir. SHR, düşük ısı kullanarak kıl tarafından emilen ısı miktarını azaltır, böylece bronzlaşmış cilt üzerinde tedavi yapılabilir. EDVAR SHR Teknolojisi DAHA AÇIK TONLARDAKİ kıllar için idealdir.
EN İYİ EPİLASYON SONUÇLARI İÇİN
EDVAR SHR gerektiren bölgeye bağlı olarak, müşterilerimizin dört haftalık aralıklarla 6-10 sean almalarını tavsiye ederiz. Haftada dört aralıklarla yapılan tüy azaltma tedavileri, doğal yeniden büyüme döngüsü sırasında kılları doğru zamanda hedefleyebilmemizi sağlayacaktır. Sürecin sonuna doğru, yeniden büyüme döngüleri yavaşladığından, epilasyon tedavileri arasındaki aralık 6-8 haftaya kadar uzayabilir.