Global Satış Ağı

Dünyanın Teknolojisini yakalayın

Uygun Fiyat

En Uygun Fiyat Garantisi

Destek

Tüm soru ve Sorunlarınıza Çözüm

İnci Beyaz Dişler

 İnci Diş Değişim

İnci beyaz dişlere sahip olmak sanılanın aksine zor ve karmaşık değil.Sadece böyle bir dişe sahip olma hakkında anlamanız gereken birkaç basit şey var. Diş minesi diş üzerinde koruyucu bir tabaka sağlar, dişlerdeki kalsiyum diş minesini güçlü kılar ve vitaminler ve mineraller onları pürüzsüzleştirir. Sigara içerseniz ve bolca kahve tüketirseniz koruyucu tabakanın zamanla kaybolduğunu ve dişlerinizde pürüzler oluşmaya başladığını fark edeceksiniz. Bu, daha fazla erozyona yol açar ve siz farkına bile varmadan dişleriniz lekelenir ve içlerinde yiyecek ve artıkları tutan küçük delikler bulunur.

Kısacası inci beyazı dişlere sahip olmak istiyorsanız  aşağıdaki maddeleri uygulamalı ve bu temellere bağlı kalmalısınız.

Günde İki Kere

Dişlerinizi günde iki kez fırçalamalısınız ve bu sadece sabah ve öğlen olarak sınırlandırmak doğru olmaz. Dişlerinizi fırçalamadan önce kahvaltıdan sonrasına bırakmalısınız.Aksi takdirde sadece 8 saatlik bir boşluk olur. Dişlerinizi gece yatmadan önce bir kez ve sabah bir kez daha fırçalıyorsunuz.Dişlerinizi bütün gece yemek artıklarının sıkışmasından kurtarmış oldunuz ama o halde yataktan kalktıktan hemen sonra dişlerini fırçalamanın hiçbir anlamı kalmamakta.Bu yüzden mümkünse dişlerinizi kahvaltıdan sonra, akşam yemeğinden hemen sonra fırçalamaya çalışın.Ayrıca haftada bir veya iki kez diş ipi kullanmaya özen gösterin.İnci beyaz dişlere sahip olmanın olmazsa olmazlarındandır.

Profesyonel Destek

Bazı insanlar doğuştan doğal renginden dolayı dişleri sarıdır, ancak bunun altında yatan neden diş minesinin aşınmış olmasıdır.Tüketilen yiyecek ve içeceklerden korunmaları yoktur. Dişlerinizi yeniden beyazlatmak için size uzman tavsiyesi ve hizmetleri sağlayabilecek profesyonellerden destek alın. Ayrıca kozmetik diş hekimliği ile sizlere çeşitli işlemler uygulayarak diş beyazlatma işlemi sunarlar.Kesinlikle zararlı bir işlem değildir.Uygulama ortalama  30 dakika sürmektedir. Önce dişlerinizi temizleyecekler, size yeme alışkanlıklarınızı soracaklar ve ardından teninize ve/veya ihtiyaçlarınıza en uygun beyaz tonuna karar verip beyazlatma işlemi uygulayacaklar.

En Önemlisi Kötü Alışkanlıklar

Sahip olduğunuz kötü alışkanlıkların sağlığınıza ne denli zarar verdiğinin pekala farkındasınız.Ancak burada değineceğimiz bunlarında ötesinde kötü alışkanlıklar.Örneğin;Kötü diş fırçalama alışkanlığınız dişinize zarar vermekte en önemli etmenlerden birisi olacaktır.Bunun yanında sinirlendiğinizde ya da uyku esnasında diş gıcırdatıyor olmanız da kötü alışkanlıklarınızın arasına eklenebilir.Öncelikle çok fazla sigara,kahve içmenin yanında bu kötü alışanlıklarınızdan da vazgeçmelisiniz.Kendi çabalarınızla yapamayacağınızı düşünüyorsanız profesyonel destek alın.Eğer bunun için imkanınız bulunmuyorsa kötü alışkanlıklarınızın size ve sağlığınıza vermiş olduğu zararları araştırıp kendinizi ikna etmenin bir yolunu bulun.İnci beyaz dişler ve sağlıklı bir bedene sahip olmayı kim istemez!

Lazer Epilasyon Nedir?